o nas

Jesteśmy zespołem zaprzyjaźnionych ludzi których pasją jest tematyka związana z branżą nieruchomości. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z nieruchomościami głównie w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Zespół powierzchni handlowych zajmuje się komercjalizacją powierzchni usługowo - handlowych Obsługujemy transakcje kupna/sprzedaży lokali komercyjnych jak i galerii handlowych w całej Polsce.


ECCO-RE to firma złożona z doświadczonych prawników, architektów, analityków, doradców, budowlańców oraz zespół wykonawczy w skład którego wchodzą podnajmowane lub własne, sprawdzone ekipy wykończeniowe. Współpracujemy również z wieloma wysokiej klasy specjalistami z różnych branż. Posiadamy niezbędne uprawnienia pozwalające nam na wykonywanie naszych zawodów.

Nieustannie szkolimy się w zakresie utrzymania standardów jakości. Wiemy, że zaufanie Klienta można zdobyć oferując usługi spełniające ich oczekiwania. Priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zachowanie prywatności naszych Klientów.

Naszą ofertę kierujemy do rożnych grup Klientów, dostosowaną głównie do ich potrzeb oraz możliwości finansowych, w okresie jakim jest czas realizacji inwestycji.

  
tworzenie stron www: sparro.pl